Menu

Πρόγραμμα Αγώνων Β Εθνική Ανδρών Δυτική Ελλάδα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΕΔΡΑ

6/10/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

17/11/2019

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

9/2/2020

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

23/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

Διαβάστε περισσότερα...

#AOXALIVE Ενίσχυσε οικονομικά τον Α.Ο. Ξυλοκάστρου

#AOXALIVE ΕΝΙΣΧΥΣΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΝ Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κρατάμε ζωντανό το σύλλογό μας κάνοντας μια κατάθεση στην Τράπεζα. 

alpha

* Σε περίπτωση κατάθεσης από υποκατάστημα εξωτερικού θα χρειαστείτε τον αντίστοιχο κωδικό

** Η δωρητές οποιουδήποτε ποσού θα αναγράφονται σε σχετική σελίδα του site μας.

Διαβάστε περισσότερα...

Sykeathlon 2019

7-8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Συκιά Κορινθίας
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΚΟΛΠΟ

Σάββατο, 7 Σεπτεμβρίου 2019, ώρα έναρξης : 17: 30 μ.μ.
Κυριακή, 8 Σεπτεμβρίου 2019, ώρα έναρξης : 10:00 π.μ.

https://www.facebook.com/Sykeathlon-2019-106164254087530

Διαβάστε περισσότερα...

Ολοκληρώθηκε το Westreet3on3 2019

Άλλο ένα Westreet3on3 ολοκληρώθηκε με επιτυχία στο Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου.
Στους 140 αγώνες που πραγματοποιήθηκαν συμμετείχαν 52 ομάδες αποτελούμενες από πάνω από 200 παιδιά ηλικιών από 13 έως 51 χρόνων.

Στα καθαρά αγωνιστικά οι νικητές των 4ρων κατηγοριών ήταν οι ακόλουθοι:
U14: ΚΑΙΣΑΡΑΣ
U17: ΣΤΟΥΚΑΣ
U21: ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Men: ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ

Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς μας!
Τους φίλους και εθελοντές καθώς και τα παιδία της Ακαδημίας του ΑΟΞ
Τη διοίκηση και τους προπονητές της ομάδας.
Τον φυσιοθεραπευτή της ομάδας Παναγιώτη Νικολόπουλο.
Τους διαιτητές κα Τρίγκα και κ. Κουτσοδήμο που έβγαλαν εις πέρας όλους τους αγώνες.

Ευχαριστούμε για την παρουσία τους τον Διεθνή παίκτη της Ουνιξ Καζάν Βαγγέλη Ματζαρη,
Τον Βουλευτή Κορινθίας Γιώργο Ψυχογιό,
Τον νέο Δήμαρχο Ξυλόκαστρου Ευρωστίνης Βλάση Τσιώτο.

Επίσης ευχαριστούμε τον διεθνή καλαθοσφαιριστή του Παναθηναϊκού Ιωάννη Παπαπέτρου για την δωρεά εμφανίσεων που παραχωρήθηκαν στου νικητές στην κατηγορία εφήβων όπως και τον Γιώργο Παπαπέτρου για την στήριξη και την πίστη στην προσπάθεια μας.

Ευχαριστούμε τον Δήμο Ξυλόκαστρου Ευρωστίνης για την στήριξη.
Ευχαριστούμε τους 200+ αθλητές που έλαβαν μέρος και τους φιλάθλους στις κερκίδες.

Αξίζει να σημειωθεί ότι αγωνίστηκαν περισσότεροι από 30 αθλητές που αγωνίζονται σε εθνικές κατηγορίες και μας έδωσαν την δυνατότητα να παρακολουθήσουμε μονομαχίες υψηλού επιπέδου.
Ενδεικτικά αναφέρουμε και ας μας συγχωρέσουν αν παραλείψαμε κάποιους:
Αντώνης Μάτζαρης, Γιάννης Αθανασούλας, Αναγνωστόπουλος Γιάννης, Μακρής Δημήτρης, Πρεδάρης Θάνος, Κυριακόπουλος Δημήτρης, Κοντούδης Μιχάλης, Ζήρος Γιάννης κ.α.

Το Westreet3on3 υπόσχεται να επιστρέψει του χρόνου ακόμα μεγαλύτερο.

Τις επόμενες μέρες θα αναρτηθεί πλούσιο φωτογραφικό υλικό από όλες τις ημέρες του τουρνουά.
#westreet3on3 #Day4 #TheFinals

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελληνία διάκριση για τον Ξυλοκαστρίτη Άγγελο Οικονομίδη που έχει ξεκινήσει από τις ακαδημίες μας

Πρωταθλητής στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων με την ομάδα του Προμηθέα Πατρών ο Άγγελος Οικονομίδης, όντας βασικό στέλεχος της ομάδας.

Είναι η δεύτερη φορά που αθλητής μας έχει φτάσει σε τελικό αντίστοιχης φάσης (Γκουρβέλος το 2005 με το Περιστέρι).

Ο Άγγελος Οικονομίδης είχε αναδειχθεί πρωταθλητής μίνι με τον ΑΟΞ, πήρε μεταγραφή στον Παναθηναικό (Πρωταθλητής ΕΣΚΑ Παμπαίδων) και στη συνέχεια μεταπήδησε στον Προμηθέα.

Ευχόμαστε συγχαρητήρια στον αθλητή και στην οικογένεια του και αναμένουμε ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον.

Διαβάστε περισσότερα...

Eπίσκεψη στο Ειδικό Σχολείο Συκιάς από αντιπροσωπεία του Ηρακλή και του ΑΟΞ

Την καθιερωμένη επίσκεψη τους στο Ειδικό Σχολείο Συκιας πραγματοποίησε αντιπροσωπεία του Ηρακλή και του ΑΟΞ με τους Γιώργο Ραχιανιώτη, Μιχάλη Καφαντάρη και Νίκο Σιετή να παραδίδουν στους ήρωες του σχολείου 400€ για να καλυφθούν οι πολλές λειτουργικες αναγκες!

Το ποσό μαζεύτηκε από τους δυο χορούς που έγιναν στο Bittersweet με τη συμμετοχή του Αλέξη Αλεξανδρή!

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS