Menu

3o Ανοιχτό Τουρνουά Πινγκ-Πονγκ Ξυλοκάστρου

Γίνε ο ήρωας του Παναγιώτη-Ραφαήλ!!! 

Τη Κυριακή 27/10 ο Α.Ο. Ξυλοκάστρου διοργανώνει φιλικό ανοιχτό τουρνουά πινγκ πονγκ. Όλα τα έσοδα θα διατεθούν στην οικογένεια του μικρού Παναγιώτη -Ραφαηλ!!!
Στο τουρνουά μπορούν να συμμετέχουν και απλοί φίλοι του αθλήματος χωρίς να είναι ενεργοί αθλητές, ανεξάρτητου επιπέδου, φύλου, ηλικίας. Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη.

Συνημμένα αρχεία:
Διαβάστε περισσότερα...

2oς Αγώνας Ανδρικής Ομάδας - 20/10/2019 18:00 @ Κορωνίς Λυγουριού

Ο 2ος αγώνας της Ανδρικής ομάδας μας για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΚ θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 20/10/2019 και ώρα 18:00 στο κλειστό γυμναστήριο Λυγουριού με την τοπική ομάδα της Κορωνίδας.

Σας περιμένουμε να ενισχύσετε την ομάδα μας

Διαβάστε περισσότερα...

Ξεκίνημα με το δεξί για την ομάδα μας στο πρωτάθλημα Β’Εθνικης Δ.Ελλαδας στο Πινγκ Πονγκ

Με ωραίους και δυνατούς αγωνες ξεκίνησε η Β’Εθνικη Δ.Ελλαδας στη Πάτρα, τη Κυριακή 6/10.
Ο Αθλητικός Όμιλος Ξυλοκάστρου (ΑΟΞ) με σπουδαίες εμφανίσεις κέρδισε και τους τρεις αγωνες που έδωσε,με Πρέβεζα 4-0,με Φοίνικες 4-1 και Γαλήνη Πατρών 4-1.
Η ομάδα μας με τους Γεωργιου Γ., Σιαμπο Χρ.,Σουλα Αν.,Γεωργιου Δ. και με αρχηγό το βετεράνο και εξαιρετικό Τάσο Δασκαλόπουλο έδειξε τη δυναμική της για τη συνέχεια του πρωταθλήματος, που θα πραγματοποιηθεί στη πόλη της Καλαμάτας στις 17/11.
Καλή συνέχεια στην ομάδα μας !

Διαβάστε περισσότερα...

4o Τουρνουά Ανδρέας Χατζηγεωργίου

Το 4ο τουρνουά Ανδρέας Χατζηγεωργίου ολοκληρώθηκε το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε. Ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία τους τις ομάδες Α.Ο Ακράτας (Γ' Εθνική) και Τήρωνα Αγίων Θεοδώρων, τους διαιτήτες του Τουρνουά, την οικογένεια του Ανδρέα, τους φιλάθλους μας και όσους βοήθησαν για την διοργάνωση.

Το τουρνουά πλέον αποτελεί ΘΕΣΜΟ για τον σύλλογο μας και θα διεξάγεται κάθε χρόνο. Για να θυμόμαστε τις αμέτρητες στιγμές που μας χάρισε μέσα και έξω από το γήπεδο ο.......... Ανδρέας.

Εκ μέρους της διοίκησης και του προέδρου του Α. Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Για την ιστορία η ομάδα μας ηττήθηκε από την Ακράτα με 62-80 και από τον Τήρωνα με 52-59 παρόλο που προηγήθηκε και στα δύο παιχνίδια μέχρι το 25ο λεπτό, δείχνοντας ανταγωνιστική απέναντι σε δύο πιο δυνατές ομάδες.
Καλοί συμπαίκτες φίλοι μας.

ΘΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑ!
ΑΘΑΝΑΤΟΣ

Διαβάστε περισσότερα...

1oς Αγώνας Ανδρικής Ομάδας - 12/10/2019 17:00 vs Αρχιμήδης Ασίνης

Ο 1ος αγώνας της Ανδρικής ομάδας μας για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΚ θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 12/10/2019 και ώρα 17:00 στο κλειστό γυμναστήριο Ξυλοκάστρου με την νεοφώτιστη ομάδα του Αρχιμήδη Ασίνης.

Σας περιμένουμε να ενισχύσετε την ομάδα μας

Διαβάστε περισσότερα...

Έναρξη πρωταθλήματος Β Εθνικής Κατηγορίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2019-2020 ΓΙΑ ΤΟΝ Α.Ο.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Την ερχόμενη Κυριακή 6 Οκτωβρίου  στο κλειστό γυμναστήριο στο Κουκούλι της Πάτρας,  ο Α.Ο.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής. Στόχος της ομάδας είναι να πλασαριστεί στις τρεις πρώτες θέσεις του πρωταθλήματος.
Κάθε ομαδικός αγώνας κρίνεται στις 4 ατομικές νίκες. Αν το σκορ ομάδων πάει στο 3-3 τότε η νίκη θα κριθεί στο διπλό.
Η πρώτη αγωνιστική περιλαμβάνει τρεις ομαδικούς αγώνες.
Αρχικά, ο Α.Ο.Ξ θα κληθεί να αντιμετωπίσει την Πρέβεζα που θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στην Β' Εθνική, όμως αποτελείται από πολύπειρους αθλητές με συμμετοχές σε διεθνή τουρνουά βετεράνων. Στη συνέχεια τους έμπειρους Φοίνικες Πάτρας και τέλος την δυνατή ομάδα της Γαλήνης Πάτρας.
Η ομάδα μας στοχεύει να πετύχει τρεις νίκες για να μπει για τα καλά στο κυνήγι της πρώτης τριάδας.
Οι αγώνες αρχίζουν στις 11:00.

Διαβάστε περισσότερα...

4o Τουρνουά Ανδρέας Χατζηγεωργίου - Πρόγραμμα Αγώνων

Το 4ο Τουρνουά Ανδρέας Χατζηγεωργίου θα πραγματοποιηθεί το Σαββατο 5 Οκτωβρίου & την Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019, προς τιμήν του πρωταθλητή, προπονητή, αθλητή και φίλου του Αθλητικού Ομίλου Ξυλοκάστρου Ανδρέα Χατζηγεωργίου. Θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους οι πολύ δυνατές ομάδες Ακράτα (Γ΄Εθνική Κατηγορία) και Τήρωνας Αγίων Θεοδώρων.

Οι φιλικές αναμετρήσεις θα διεξαχθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου το Σάββατο και την Κυριακή.

Πρόγραμμα:

Σάββατο 5 Οκτωβρίου

19:00 Α.Ο.Ξυλοκάστρου - Ακράτα

Κυριακή 7 Οκτωβρίου

18:00 Α.Ο.Ξυλοκάστρου - Τήρων Αγίων Θεοδώρων

Σας περιμένουμε να τιμήσετε με την παρουσία σας τον αξέχαστο φίλο μας.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων Β Εθνική Ανδρών Δυτική Ελλάδα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΕΔΡΑ

6/10/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

17/11/2019

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

9/2/2020

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

23/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

Διαβάστε περισσότερα...

#AOXALIVE Ενίσχυσε οικονομικά τον Α.Ο. Ξυλοκάστρου

#AOXALIVE ΕΝΙΣΧΥΣΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΝ Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κρατάμε ζωντανό το σύλλογό μας κάνοντας μια κατάθεση στην Τράπεζα. 

alpha

* Σε περίπτωση κατάθεσης από υποκατάστημα εξωτερικού θα χρειαστείτε τον αντίστοιχο κωδικό

** Η δωρητές οποιουδήποτε ποσού θα αναγράφονται σε σχετική σελίδα του site μας.

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS